AGD Expert

1 Najpierw chcielibyśmy zgłosić i to jest nasza koncepcja, że jakiś techniczny drobiazg, często była, morze przeszkadzać pracę całego skomplikowanego i kosztownego urządzenia.  A dobrze usunięta techniczna usterka dla Państwa jest zaoszczędzenie kosztów, bo można nie kupować nowego sprzętu.  Więc zaoszczędzenie jest równe zarobionemu.  Z tym wychodzi, że z nami Państwo zarabiają pieniądze więcej niż wydają.

2 Po drugie, i to też wchodzi do naszej koncepcji serwisu, że najlepsza naprawa sprzętu jest naprawa bezpośrednio u klienta Ale w każdej regule są wyjątki: zdarzają się przypadki, gdy u klienta AGD nie może zostać naprawione, są wymagane warunki pracowni. Albo pracownia idzie do klienta…

3 Nasze dobrze techniczne doświadczenie w znajomości budowy sprzętu AGD pozwala nam nie ograniczać się do serwisu urządzeń konkretnych marek producentów.   Zwłaszcza, że skomplikowane naprawy AGD nie mają sensu z finansowego punktu widzenia.

4 Naturalnie, na nasze usługi udzielamy gwarancji. W zależności od rodzaju awarii gwarancja może trwać od sześciu miesięcy do roku.

5 Koncentrujemy się głównie na drobnych naprawach, więc cena za usługę nie jest duża. 

Naprawiamy:

  • Kawowe ekspresy
  • Lodówki i zamrażarki
  • Pralki i suszarki
  • Zmywarki
  • Kuchenki, piekarniki i mikrofalówki


Comments are closed.